Gölcük Asansörlü Taşıma

Gölcük Asansörlü Taşıma

Gölcük Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma hizmeti belli kat yüksekliklerinde, eşya taşımayı hızlandırarak zamandan ve maliyetten tasarruf etmek için tercih edilen nakliye biçimidir ve Gölcük nakliyat olarak asansörlü taşıma işlemini profesyonel ekibimiz ile hassasiyet ve titizlikle gerçekleştiriyoruz. Asansörlü nakliyat sistemi ile binanın eşya taşınacak katından açılacak balkon veya pencere gibi alanlarından istenen eşya transferi gerçekleştirilir. Gölcük nakliyat ile şehir için ve şehirlerarası taşımacılık işlemlerinizde asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde zamandan ve maliyetten tasarruf edeceksiniz.

Asansörlü nakliyat hizmeti her bina için mümkün olmayabilir. Çevresinde yeşil alanı olan ve asansör taşıyan aracın binaya yaklaşamadığı durumlarda, asansörlü taşıma hizmeti gerçekleştirilemez. Dolayısıyla asansörü taşıyan aracın bir şekilde, binanın herhangi bir tarafına yanaşabilmesi gerekmektedir. Asansörlü taşıma için sadece bina çevresi yetmez. Aynı şekilde, eşya taşınacak katta da açılacak büyük bir pencere veya kapı gerekmektedir. Bu kapı veya pencere ne kadar genişse eşyaların içeri alımı ve asansöre koyulması o kadar rahat olacaktır. Büyük boyuttaki koltuk veya dolap gibi eşyaların sökülme imkânları varsa, paket halinde asansör ile taşınması mümkündür. Sökülmeyen büyük çaplı eşyalar ise yine asansör taşıma işlemi yapılırken, bina içinden ya merdiven ya da asansör eşliğiyle indirilebilir veya çıkartılabilir.

Asansörlü Nakliyat Güvenli midir?

Her taşıma operasyonu gibi asansörlü nakliyatında riskleri mevcuttur. Asansör ile yük taşıyacak firmanın ve kişilerin, bu işin ehli olmaları çok önemlidir. Ehil olmayan kişilerce yapılacak eşya taşıma işlemlerinin, özellikle asansörlü nakliyat açısından riskleri vardır. Muayenesi yapılmış makineler ile çalışan ve sertifikalı elemanlar barındıran nakliye şirketleri için bu gibi durumlar yaşanmamaktadır. Gölcük nakliyat firmamızda makinelerimizin muayenesi düzenli olarak yapılmaktadır.

Gölcük nakliyat olarak uzman kadromuzla asansörlü taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Bizler sadece ürün ve hizmet değil; müşterilerimizin güvenini ve değerini de taşıyoruz. Sahip olduğumuz bu değerler elbette firmamızı Gölcük’te bulunan diğer nakliye firmaları arasında hatırı sayılır bir yere koyuyor. Gölcük’te şehir içi veya şehirlerarası taşımacılık hizmeti almak isteyen kişilere Gölcük nakliyat olarak profesyonel ekibimizle en kaliteli nakliye hizmetini vermekteyiz. Detaylı bilgi almak için bize ulaşın.