Gölcük Evden Eve Nakliyat

Gölcük Evden Eve Nakliyat

Gölcük Evden Eve Nakliyat

Evden eve Gölcük nakliyat; müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ofis ve ev eşyalarının bulunduğu yerden belirtilen yeni adrese doğru zamanda taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme sürecidir. Gölcük nakliyat olarak evden eve nakliyat işlemlerimizle sizlere en iyi taşımacılık hizmetini sunmaktayız. Gölcük Taşımacılık hizmetimiz ofisten ofise nakliyat hizmetini de kapsamaktadır. Eşyalarınız kaliteli ve hassas taşımacılık hizmetimizle emin ellerde. Evden eve nakliyat aşamalarımız şu şekildedir:

- De-montaj ve paketleme,

- Eşyaların araca taşınması,

- Yeni adrese eşyaların nakliyatı,

- Eşyaların yeni eve taşınması,

- Montaj ile istenilen yerlere eşyanın yerleştirilmesi.

Tüm bu hizmetleri evden eve Gölcük nakliyat firmamız üstlenmektedir.

Evden Eve Nakliyat Operasyonları

Evden eve nakliyat işlemini maddi açıdan inceleyecek olursak iki seçenek önümüze çıkar. Bu seçenekler şehirlerarası evden eve nakliyat ve şehir içi evden eve nakliyattır. Her iki seçeneğin süreçleri bire bir aynıdır fakat maliyetleri değişkenlik göstermektedir.

Ø  Şehirlerarası evden eve Gölcük nakliyat işlemlerinde maliyetlerin %51’ini yakıt giderleri oluşturmaktadır. Şehirlerarası Gölcük nakliyat işleminde işçilik maliyetleri %38’dir.

Ø  Şehir içinde evden eve Gölcük nakliyat işleminde maliyetlerin %11’ini yakıt giderleri oluşturmaktadır. Şehir içinde Gölcük nakliyat İşçilik maliyetleri ise %56’dır.

Paketleme malzemelerinin her iki seçenekte de en düşük gider olmasına karşılık şehir içinde daha yüksek maliyette olmasının sebebi şehir içinde daha fazla paketleme malzemesi kullanılması değildir. Aksine malzeme daha az kullanılır. Paketlemenin şehir içinde maliyet olarak yüksek olmasının nedeni şehir içi yakıt fiyatlarının daha düşük olmasıdır. Bu şekilde denge sağlanmaktadır.

Evden eve Gölcük nakliyat için alınan hizmetlerin 90%’ı karşılıklı (müşteri – Gölcük nakliyat firması) telefon görüşmesi ile kararlaştırılmaktadır. Bu nedenle her iki taraf arasında gerçekleşen iletişimin sağlıklı ve doğru bilgilendirme üzerine kurulması oldukça önemlidir. Alınacak hizmete karşılık fiyatlandırma işlemi de tamamen görüşme neticesinde elde edilen bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Bu bilgilendirmenin eksik veya detaysız olarak aktarılması sonucu taşınma günü fiyatlama için problem yaşanabilir.

Gölcük nakliyat firmamız yola çıkan eşyalarınızı hassasiyet ve kaliteli taşımacılığıyla çıkış noktasından varış noktasına en kısa süre zarfında ulaştırır. Gölcük nakliyat olarak Gölcük’te nakliye hizmeti almak isteyen kişilere profesyonel ekibimizle taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşın.